Додайте товари в бажання
0
Мій кошик
Про магазин

Інтернет магазин брендового одягу Diverse

У 1993 році польська компанія ETOS натхненна культурою і способом життя Нью Йорка заснувала бренд Diverse, як відповідь на потребу молодих людей у ​​різноманітті. З моменту створення Diverse був брендом оригінальних і видатних людей. Для індивідуалістів, які черпали радість життя, здійснюючи мрії. Найчастіше вони були попередниками екстремальних видів спорту, особистостями, які пропагували певний стиль життя. Саме завдяки цим ентузіастам, створився унікальний бренд, який в першу чергу приносить дивовижну енергію і фокусує чудових людей.

Бренд Diverse - це збалансоване поєднання спортивного одягу для активного способу життя і модних тенденцій. У перекладі Diverse - різноманітний. В основу колекції покладені модні тренди вуличної моди найбільших мегаполісів світу, клубної культури, екстремальних видів спорту, а також всіх інших місць і спільнот, де спосіб життя визначається модою

В даний час Diverse є передовою європейською компанією fashion industry. Відкрито понад 350 фірмових магазинів в Польщі, Україні, Росії, Білорусі, Чехії, Вірменії, Ірану.

Лінійка одягу представлена в сучасних європейських стилях Streetwear&Sport и Casual&FashionStreetwear  – модний, зручний, повсякденний одяг підкреслює унікальність. Фундаментальна основа стилю - стриманий мінімалізм, що дарує можливість стати частиною єдиного співтовариства. Тут багато спортивного одягу, на кожен день, яка добре поєднується з джинсами. Речі вільного крою, яскраві, трохи недбалі, зручні, надягають, закінчивши працювати, відпочиваючи, прогулюючись, медитуючи.
Абсолютно протилежне направлення Casual - робочий варіант, представлений строгими, практичними, витонченими речами нейтральних кольорів, відповідних офісному стилю.

DIVERSE викликає емоції, мобілізують і підпалює до дії виразити себе в тому, що дає відчуття свободи, дозволяє побачити, ким ми дійсно є ..

Світ, повний різноманітності, є нашим постійним джерелом натхнення і безмежних можливостей.  

 

Ваші переваги покупки:

 

  1. Безкоштовна доставка при оплаті банківською картою;
  2. Гнучка система оплати - оплата готівкою або карткою;
  3. Завжди цікаві акційні пропозиції;
  4. Гарантована якість від виробника!

 

 

Заголовок блока
Разворачивающийся блок

 

Вгору